kurumsal-ust

KURUMSAL


PAKEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ve TİCARET A.Ş.

Pakel Danışmanlık, 13 yıllık tecrübesiyle 2016 yılında profesyonel bir kadro tarafından İnsan Kaynakları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. Farklı sektörlerde ki ihtiyaçları tespit ederek, firmalara özel çözümler üretir. Firmaların başarısının, doğru ve başarılı insan kaynağından geçtiğinin bilincinde olarak, odağına insan faktörünü alır.

Pakel Danışmanlık, gizlilik, güvenilirlik, tarafsızlık ilkelerini merkeze alarak, profesyonel işbirliği ile sektör dinamikleri çerçevesinde çözüm odaklı çalışmayı benimser.

Değişim ve gelişimin öneminin bilincinde hareket ederek, nitelikli işgücünü doğru iş ile eşleştirir.

Pakel Danışmanlık, kurumun başarısının temellerini, donanımlı ve motive çalışanlar ile doğru organizasyon yapısının oluşturduğuna inanmaktadır. İnsan gücünün doğru kullanılması, işletmelerin kalıcılığını, kârlılığını ve kalitesini doğrudan etkilemektedir. Firmamız, bu bilinç ile disiplinli ve profesyonel çalışmayı prensip haline getirmiştir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize doğru, güvenilir ve ihtiyaca yönelik insan kaynakları hizmeti sunarken, istihdama katkı sağlamak için kaliteli danışmanlık yapmaktır. İşletmelerin organizasyon yapılarını güçlendirerek rekabet koşullarında öne çıkmalarını sağlamak ve çalışan verimliliğini en üst düzeye çıkarmaktır.

VİZYONUMUZ

İnsan Kaynakları sektöründe günümüz ihtiyaçlarını ve geleceğin dinamiklerini takip ederek doğru işe doğru insan politikamızla öncü ve tercih edilen danışmanlık firması olmaktır.